הההרשמה לקורס ISO27001 Lead Auditor בעיצומה   >> לפרטים והרשמה

 

      english icon

ליצירת קשר:

054-5703242 

| info@ah-train-tech.com

הסמכה לתקן ISO בלימוד עצמי

קורסי הסמכה ISO בלימוד עצמי

א.ה. הדרכה וטכנולוגיה בע"מ מציעה לך תעודת הסמכה של Lead Auditor , Lead Implementer או Lead Manager לכל תקן ISO שתבחר/י מהמצוינים באתר זה עם הסמכה בינלאומית מלאה מבלי לצאת מהארץ. כל מגוון הקורסים וההסמכות של חברת PECB עומדים לרשותך.

 

 מהו תהליך ההסמכה: 

הסמכה בלימוד עצמי לקורסי הסמכה של ISO ב 6 צעדים

1. בחר/י הסמכה: בחר/י את ההסמכה המתאימה לך. אם את/ה מתלבט/ת, אפשר לפנות אלינו ונעזור לך לבחור.
2. בצע/י הזמנה: מלא/י טופס הזמנה ושלח/י אלינו יחד עם התשלום. לאחר קבל התשלום, ננחה אותך כיצד להירשם כחבר באתר PECB ( הקש register ) ופעל לפי ההוראות. הדבר דרוש כדי להקצות לך שובר (coupon) לצורך מבחן. עדכן אותנו על ביצוע ההרשמה ( מספר חבר) 
3. קבל/י חוברת הדרכה: תקבל/י בדואר שליחים חומר לימוד הכולל כ-450-500 שקפים עם הסברים מפורטים, ותרגילים שונים. במקביל תקבל במייל את שובר הבחינה עם הוראות לביצוע המבחן .
4. למד: למד את החומר בזמנך הפנוי, (מוערך בכ-4-6 שבועות). בזמן זה, ניתן להפנות אלינו שאלות על החומר, שייענו על ידינו או יופנו ל-PECB לפי הצורך.
5. בצע/י מבחן הסמכה: כשתהיה מוכן למבחן , תבחר מועד נוח לך מביו המועדים המוצעים על ידי PECB . עליך להצטייד לקראת המבחן במצלמה ניידת ( לא של לפטופ) מסוג webcam, למחשב צריך להיות מיקרופון פעיל. עליך להירשם לבחינה לפי ההנחיות שקבלת כולל צילומים של הפנים ושל תעודה מזהה. במועד הבחינה עליך להיות במקום שתכננת לפחות ½ שעה לפני המבחן בחדר לבד לכל משך המבחן. עליך לפעול לפי הנחיות הבחינה והמשגיח מעבר למצלמה.
6. קבל/י הסמכה: לאחר 2-4 שבועות תקבל/י בדוא"ל את תוצאות המבחן. אם עברת, תוכל/י לקבל תעודת הסמכה. אם לא, תוכל/י להיבחן מחדש ללא עלות תוך 12 חודש בתיאום אתנו .

 

הערות:

  • עלות ההסמכה, הכוללת את חומר הקורס, המבחן ותעודה התקפה לשלוש שנים, היא ₪4,000 (לפני הנחה)* בתוספת מע"מ . חידוש לשנה נוספת עולה $100. המחיר נכון לשנת 2019.
  • בנוסף להצלחה במבחן, מתן תעודה מותנה בעמידת המועמד/ת בתנאי PECB המוצגים באתר לכל הסמכה.

 

לקבלת פרטים נוספים מלאו את טופס פניה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.